NABOŻEŃSTWO DO ŚW RITY Sobota 22.05.2021r.

W SOBOTĘ 22.05. przypadają główne uroczystości ku czci św. Rity. W tym dniu w Komornikach o godz. 18.00 odbędzie się Msza św. z poświęceniem róż. Głównym celebransem i kaznodzieją będzie o. Cherubin Żyłka OFM.

Boże w Trójcy Przenajświętszej, dziękujemy Ci za to, że dałeś Kościołowi Papieża Jana Pawła II, w którym zajaśniała Twoja ojcowska dobroć, chwała krzyża Chrystusa i piękno Ducha miłości. On zawierzając całkowicie Twojemu miłosierdziu i matczynemu wstawiennictwu Maryi, ukazał nam żywy obraz Jezusa Dobrego Pasterza, wskazując świętość, która jest miarą życia chrześcijańskiego, jako drogę dla osiągnięcia wiecznego zjednoczenia z Tobą. Udziel nam, za jego przyczyną, zgodnie z Twoją wolą, tej łaski, o którą prosimy z nadzieją, że Twój Sługa Papież Jan Paweł II, zostanie rychło włączony w poczet Twoich świętych. Amen.